Menu
Your Cart

Магазин

Магазин
Бренди: Балу
Цукерка з м'якою трюфельною начинкою з ароматом коньяку, вкрита вафельною крихтою. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,5 кг...
306.00/кг 459 грн/упак.
Бренди: Балу
Цукерка з ніжною кремово-вершковою начинкою, покрита вафельною крихтою. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,5 кг...
306.00/кг 459 грн/упак.
Бренди: Балу
Цукерка з ніжною вершковою начинкою смаку сгущеного молока, обсипана повітряними рисовими кульками в шоколаді. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,5 кг...
310.00/кг 465 грн/упак.
Швидкорозчинний напій з натуральної розчинної кави з додаванням сухого молока та цукру...
200 грн/упак.
Бренди: Рошен
 Молочна карамель з молочної начинки. Термін придатності до споживання: 24 міс. Вага: 1 кг...
192 грн/упак.
Бренди: FruktoviOlivci
Олівці з різними смаками: Журавлина - Виноград - Смородина - Малина - Кокос - Банан  Журавлина: Цей смак характеризується кислинкою та солодкістю журавлини, яка подарує вам яскравий смаковий контраст.Смородина: Смородина в карамелі видає свою неповторну інтенсивність та солодкість, яка вра..
126.00/кг 204 грн/упак.
Бренди: FruktoviOlivci
Олівці з різними смаками: барбарис, апельсин, вишня, дюшес, м'ята, молоко.Мʼята: Свіжий та ароматний смак мʼяти робить цю карамель ідеальною для освіження подиху та задоволення солодким ласощами. Дюшес: Дюшес - це солодкий і тривалий смак, який розкривається поступово, залишаючи вас зі солодким..
136.00/кг 204 грн/упак.
Листкова трубочка з білковим кремом. Термін придатності до споживання: 7 днів. В упаковці: 15 шт. ..
26.00/шт 390 грн/упак.
Печиво з начинкою згущене молоко.Термін придатності до споживання: 15 діб. Вага: 1,5 кг...
276.00/кг 414 грн/упак.
Бренди: Конд Класс
Пісочне печиво у вигляді чоловічка, декороване глазур'ю. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 2,2 кг...
206.00/кг 453 грн/упак.
Бренди: ЗОВ
Затяжне печиво у формі звіряток. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,5 кг...
160.00/кг 400 грн/упак.
Бренди: Golski
Цукерка з ніжним корпусом з молочно-карамельним смаком.Термін придатності: 9 міс. Вага: 1,7 кг...
340.00/кг 578 грн/упак.
Бренди: Балу
Цукерка у вигляді драже зі смаком карамелі, всередині рисова кулька з какао. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,5 кг...
310.00/кг 465 грн/упак.
Бренди: Балу
Цукерка у вигляді драже зі смаком тірамісу, всередині рисова кулька з какао.Термін придатності до споживання: 6 міс.Вага: 1,5 кг...
310.00/кг 465 грн/упак.
Бренди: Балу
Цукерка у вигляді драже зі смаком шоколаду, всередині рисова кулька з какао.Термін придатності до споживання: 6 міс.Вага: 1,5 кг...
310.00/кг 465 грн/упак.
Бренди: Балу
Ніжний двошаровий молочно-яблучний мармелад обсипаний цукром. Термін придатності до споживання: 4 міс. Вага: 1,5 кг...
198.00/кг 297 грн/упак.
Бренди: Рошен
Шоколадне пралине зі смаженим кунжутом. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 1 кг...
675 грн/упак.
Бренди: Лукас
Молочно-грильяжні цукерки зі смаженим насінням соняшника. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 2,5 кг...
226.00/кг 565 грн/упак.
Бренди: Golski
Глазурована вафельна цукерка зі смаком молока, що згущує. Термін придатності: 9 міс. Вага: 1,7 кг...
246.00/кг 418 грн/упак.
Бренди: АВК
Цукерки з ніжною трюфельною начинкою. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1 кг...
520 грн/упак.
Бренди: АВК
TRUFALIE orange вагові цукерки Преміальні трюфельні цукерки із ніжно-танучою текстурою, яскравим ароматом і неперевершеним апельсиновим смаком! Створені для справжньої насолоди та задоволення. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1 кг...
520 грн/упак.
Бренди: АВК
TRUFALIE orange вагові цукерки Преміальні трюфельні цукерки із ніжно-танучою текстурою, яскравим ароматом і неперевершеним апельсиновим смаком! Створені для справжньої насолоди та задоволення. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1 кг...
520 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Апетитні глазуровані цукерки з хрусткими вафельними шарами та ніжним смаком пряженого молока. Поєднання легкої вафельної текстури, м’якої солодкості та вершково-ванільного аромату створює приємний і впізнаваний десертний смак. Вони чудово підходять для щоденного частування та дарують справжнє задово..
216.00/кг 432 грн/упак.
Бренди: Лукас
Цукерки з ніжним збивним корпусом з желейною начинкою зі смаком вишні. Термін придатності до споживання: 4 міс. Вага: 2,5 кг...
270.00/кг 675 грн/упак.
Бренди: Golski
Глазурована цукерка з ароматом лісового горіха та ванілі. Термін придатності: 9 міс. Вага: 2,2 кг..
270.00/кг 594 грн/упак.
Бренди: Трюфф Роял
Маленькі шоколадні плитки. Термін придатності до споживання: 6 міс.Вага: 1,3 кг...
414.00/кг 538 грн/упак.
Бренди: АВК
Хрусткі палички Бам-Бук зі смаком сгущеного молока. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,2 кг...
230.00/кг 506 грн/упак.
Бренди: АВК
Хрусткі палички Бам-Бук зі смаком шоколаду. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,2 кг...
230.00/кг 506 грн/упак.
Бренди: АВК
Хрусткі палички Бам-Бук зі смаком шоколаду. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,2 кг...
230.00/кг 506 грн/упак.
Бренди: АВК
Хрусткі палички Бам-Бук зі смаком "Полуниця з вершками". Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,2 кг..
230.00/кг 506 грн/упак.
Бренди: Рошен
Тоффі з желейними начинками та додаванням фруктових соків: полуниці, апельсина, чорниці, абрикоси. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 1 кг...
192 грн/упак.
М'яка тиражна ирисная маса з ароматом молока. Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 1 кг...
238 грн/упак.
Напівтвердий ірис з великою кількістю згущеного молока, від якого просто неможливо відірватися.  Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 1 кг...
259 грн/упак.
Бренди: АВК
Цукерка вафельна з начинкою. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1 кг...
485 грн/упак.
Асорті з 4 видів цукерок - це вдале поєднання улюблених смаків в одному наборі. Ідеально підходить до подарунка, корпоративного заходу, святкового столу або чаювання. Кожен вид цукерок представлений у зручному об'ємі:Кораліки 4 вида Смородина, Апельсин и М'ята, Барбарис, Груша - 350 г.Марсіано ..
430 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Глазурований шоколадний бісквіт з шоколадною начинкою та цитрусовою карамеллю. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,5 кг...
254.00/кг 381 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Глазурований медовий бісквіт та збивна начинка з фруктовим мармеладом зі смаком вишні. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,2 кг...
254.00/кг 305 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Глазурований медовий бісквіт та збивна начинка з фруктовим мармеладом зі смаком полуниці. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,2 кг...
254.00/кг 305 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Глазурований шоколадний бісквіт з шоколадною начинкою та абрикосовим желе. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,5 кг...
254.00/кг 381 грн/упак.
Показано з 1 по 40 із 1019 (всього 26 сторінок)

Солодощі українських постачальників на замовлення

«Солодкий Возик» – не просто підприємство оптової торгівлі, а й найбільший у Центральній та Південно-Східній Україні постачальник кондитерських виробів. Ми успішно співпрацюємо з найбільшими українськими фабриками та цехами з виробництва солодощів та пропонуємо своїм замовникам перелік кондитерських виробів із кількох тисяч сортів.

В тому числі:

  • цукрова продукція - цукерки, шоколад, ірис, халва, карамель тощо;
  • Борошнова - печиво, пряники, торти, здоба з мигдального тіста, кекси.

Завдяки зручному інтернет-сервісу від компанії «Солодкий возик», підприємці з Дніпропетровська, Білої Церкви, Кіровограда, тощо можуть лише за кілька хвилин замовити доставку будь-якої продукції з нашого каталогу кондитерських виробів. Для цього потрібно залишити онлайн замовлення або зв'язатися з нашими менеджерами.

Наш перелік кондитерських виробів

Солодощі – один із найбільш затребуваних продуктів. Вони незамінні як на святковому столі, так і під час буденного чаювання. Саме тому вітчизняні кондитери постійно експериментують із випічкою, кремами та шоколадом, пропонуючи українцям солодкі новинки та регулярне оновлення асортименту. Класифікація та асортимент кондитерських виробів від провідних українських виробників дуже велика. Це печиво, шоколад, мармелад, карамель, торти, кекси, вафлі, десерти та різна випічка. Вивчити кондитерські вироби з фото та детальним описом замовники з Кіровограда, Дніпропетровська та інших регіонів можуть на сайті компанії «Солодкий возик».

Однак в онлайн-каталозі представлені лише найпопулярніші вироби від відомих торгових марок. Повний асортимент кондитерських виробів, які доставляються до Одеси, Білої Церкви, Дніпра або Миколаїву з нашого складу-магазину, містить понад 12 000 найменувань. Ознайомиться з каталогом кондитерських виробів, ціною та замовити доставку солодощів до магазину, ресторану чи супермаркету охочі можуть як по телефону, так і залишивши онлайн-заявку. Замовлення обробляються цілодобово. Також оперативно проводиться і доставка солодощів від компанії "Солодкий возик".

Онлайн курсы IT