Печиво
Печиво з начинкою згущене молоко.Термін придатності до споживання: 15 діб. Вага: 1,5 кг...
276.00/кг
414 грн/упак.
Бренди: Конд Класс
Пісочне печиво у вигляді чоловічка, декороване глазур'ю. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 2,2 кг...
206.00/кг
453 грн/упак.
Бренди: ЗОВ
Затяжне печиво у формі звіряток. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,5 кг...
160.00/кг
400 грн/упак.
Бренди: Балу
Здобний збивний бісквіт з ніжною шоколадно-кремовою начинкою зі смаком апельсина покритий білою кондитерською глазур’ю і задекорований. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
252.00/кг
504 грн/упак.
Бренди: Балу
Глазуроване молочною кондитерською глазур’ю здобне печиво з ніжною карамельною начинкою зі смаком іриски. Термін придатності до споживання: 60 діб. Вага: 2 кг...
252.00/кг
504 грн/упак.
Бренди: Балу
Бісквітне печиво з ніжною карамельною начинкою зі смаком кокоса. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
252.00/кг
504 грн/упак.
Бренди: Балу
Бісквітне печиво з ніжною карамельною начинкою зі смаком лимона. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
252.00/кг
504 грн/упак.
Бренди: Балу
Бісквітне печиво з ніжною карамельною начинкою зі смаком полуниці. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
252.00/кг
504 грн/упак.
Бренди: Балу
Здобний збивний «шоколадний» бісквіт з ніжною кремовою начинкою зі смаком тірамісу. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
252.00/кг
504 грн/упак.
Бренди: Балу
Бісквітне печиво з ніжною карамельною начинкою зі смаком кави.Термін придатності до споживання: 3 міс.Вага: 2 кг...
252.00/кг
504 грн/упак.
Бренди: Трюфф Роял
Ніжні та хрумкі вафлі, випечені за класичною технологією з натуральних продуктів. Термін придатності до споживання: 20 днів. Вага: 1,3 кг...
294.00/кг
382 грн/упак.
Бренди: ЗОВ
Сухе хрустке печиво з легкою листковою структурою. Виробляють їх з борошна з додаванням солоду, яблучного пюре, пшеничних висівок, сушених петрушки та орегано, без жиру та без цукру. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 2,8 кг...
160.00/кг
448 грн/упак.
Бренди: Конд Класс
Східні солодощі типу мяких цукерок “Ковбаска солодка”. Молочно-карамельна маса з арахісом. Термін придатності до споживання: 60 дн. Вага: 2 кг...
256.00/кг
512 грн/упак.
Конвертик з фруктовим наповнювачем.Термін придатності до споживання: 20 діб.Вага: 1 кг...
278 грн/упак.
Конвертик з вишневим наповнювачем.Термін придатності до споживання: 20 діб.Вага: 1 кг...
278 грн/упак.
Конвертик з лимонним наповнювачем.Термін придатності до споживання: 20 діб.Вага: 1 кг...
283 грн/упак.
Конвертик з наповнювачем лісова ягода.Термін придатності до споживання: 20 діб.Вага: 1 кг...
278 грн/упак.
Конвертик з фруктовим наповнювачем.Термін придатності до споживання: 20 діб.Вага: 1 кг...
278 грн/упак.
Конвертик з фруктовим наповнювачем.Термін придатності до споживання: 20 діб.Вага: 1 кг...
278 грн/упак.
Бренди: Диканське
Хрумке ніжне печиво з ароматом грибів. Термін придатності до споживання: 5 міс.Вага ящика: 3,3 кг...
223.00/кг
736 грн/упак.
Бренди: Диканське
Хрумке ніжне печиво, присипане сіллю. Термін придатності до споживання: 5 міс.Вага ящика: 3,3 кг...
223.00/кг
736 грн/упак.
Бренди: Диканське
Хрумке ніжне печиво з сирним ароматом. Термін придатності до споживання: 5 міс.Вага ящика: 3,3 кг...
223.00/кг
736 грн/упак.
Бренди: Грона
Ніжне, хрумке печиво «Дукат», у вигляді трьох кружечків з'єднаних між собою. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага упаковки: 5 кг...
149.00/кг
745 грн/упак.
Бренди: Рошен
«2CRACK» з молочно-ванільною начинкою – ніжність молока і витонченість ванілі у кожному шматочку. Це печиво — як солодка пауза між справами, що дарує спокій, комфорт і м’яке задоволення.Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 190 г...
60 грн/упак.
Бренди: Рошен
«2CRACK з начинкою какао-горіх» – подвійне задоволення для справжніх поціновувачів горіхово-шоколадного смаку! Ніжне затяжне печиво з хрусткою текстурою поєднується з густою, насиченою начинкою, у якій відчувається глибина какао та вишуканість тертого фундука.Термін придатності до споживання: 12 міс..
63 грн/упак.
Бренди: Рошен
«2CRACK» з шоколадною начинкою — це оновлене печиво створене для тих, хто цінує насичений смак, хрумкість і приємну текстуру без компромісів.Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 190 г...
63 грн/упак.
Бренди: TM Toniya
Традиційна баварська випічка у формі френзеля посипана великими кристалами солі. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 1 кг. ..
189 грн/упак.
Бренди: Грона
Хрумке печиво зі смаком смаженої цибулі та базиліка. Термін придатності до споживання: 3 міс. Розмір упаковки: 130х70х30 мм. Кількість упаковок у ящику: 35 шт. Вага: 3,5 кг. ..
158.00/кг
553 грн/упак.
Бренди: Грона
Хрумке печиво квадратної форми. Термін придатності до споживання: 3 міс.Розмір упаковки: 130х70х30 мм. Кількість упаковок у ящику: 35 шт. Вага: 3,5 кг. ..
160.00/кг
560 грн/упак.
Бренди: Балу
Повітряне хрустке безе з фруктовою начинкою зі смаком дюшесу.Термін придатності до споживання: 2 міс.Вага: 0,7 кг...
195 грн/упак.
Бренди: Балу
Повітряне хрустке безе з фруктовою начинкою зі смаком смородини.Термін придатності до споживання: 2 міс.Вага: 0,7 кг...
195 грн/упак.
Термін придатності до споживання: 3 міс.Вага: 1 кг...
241 грн/упак.
Бренди: Диканське
Затяжне печиво з ванільним ароматом. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага 1 шт: 56 гр. Вага ящика: 1,8 кг...
190.00/кг
342 грн/упак.
Бренди: Slav Dessert Тортонини
Термін придатності до споживання: 21 діб.Вага: 2 кг...
210.00/кг
420 грн/упак.
Бренди: Allcookies
Пісочне печиво з вареним згущеним молоком і арахісом, в шоколадній глазурі.Термін придатності до споживання: 1 міс. Вага: 2,5 кг...
242.00/кг
605 грн/упак.
Печиво з родзинками.Термін придатності до споживання: 30 діб.Вага: 2 кг...
278.00/кг
556 грн/упак.