Печиво з начинкою
Печиво з начинкою згущене молоко.Термін придатності до споживання: 15 діб. Вага: 1,5 кг...
276.00/кг
414 грн/упак.
Бренди: АВК
Хрусткі палички Бам-Бук зі смаком сгущеного молока. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,2 кг...
230.00/кг
506 грн/упак.
Бренди: АВК
Хрусткі палички Бам-Бук зі смаком шоколаду. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,2 кг...
230.00/кг
506 грн/упак.
Бренди: АВК
Хрусткі палички Бам-Бук зі смаком шоколаду. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,2 кг...
230.00/кг
506 грн/упак.
Бренди: АВК
Хрусткі палички Бам-Бук зі смаком "Полуниця з вершками". Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,2 кг..
230.00/кг
506 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Глазурований шоколадний бісквіт з шоколадною начинкою та цитрусовою карамеллю. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,5 кг...
254.00/кг
381 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Глазурований медовий бісквіт та збивна начинка з фруктовим мармеладом зі смаком вишні. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,2 кг...
254.00/кг
305 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Глазурований медовий бісквіт та збивна начинка з фруктовим мармеладом зі смаком полуниці. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,2 кг...
254.00/кг
305 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Глазурований шоколадний бісквіт з шоколадною начинкою та абрикосовим желе. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,5 кг...
254.00/кг
381 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Медовий бісквіт прошарований начинкою зі смаком малини та вкритий кондитерською глазур’ю. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,5 кг...
254.00/кг
381 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Медовий бісквіт прошарований кремовою шоколадною начинкою та вкритий кондитерською глазур’ю. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,2 кг...
254.00/кг
305 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Медовий бісквіт прошарований кремовою начинкою та вкритий кондитерською глазур’ю. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,2 кг...
254.00/кг
305 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Медовий бісквіт з ніжною кремовою начинкою зі смаком нутелли, вкритий кондитерською глазур’ю. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,2 кг...
254.00/кг
305 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Глазурований шоколадний бісквіт з ніжною шоколадною начинкою. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,5 кг...
254.00/кг
381 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
В основі десерту ніжний бісквіт зі збивною начинкою зі смаком класичне тірамісу, декорований какао. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,2 кг...
254.00/кг
305 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Шоколадний бісквіт з ніжною начинкою зі смаком тірамісу та вишневим желе, глазурований кондитерською глазур’ю. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,5 кг...
254.00/кг
381 грн/упак.
Бренди: Шоколадно
Десерт зі світлого бісквіту та збивної начинки зі смаком тірамісу в поєднанні з кубиками мармеладу з легкою ноткою смаку кави та лимону. Термін придатності до споживання: 90 днів. Вага: 1,2 кг...
254.00/кг
305 грн/упак.
Бренди: Нектар
Тістечко з круглого медового бісквіту із масляно-заварним кремом.Термін придатності до споживання: 8 діб.Вага: 1,5 кг...
280.00/кг
420 грн/упак.
Бренди: Добробут
Хрустка, ідеально рівна вафельна трубочка з начинкою банан, малина з йогуртом, rafaello, молочна карамель, шоколад, choko nuts, лимон, кокос.Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,68 кг...
378.00/кг
635 грн/упак.
Бренди: Добробут
Смачна, легка, неймовірно хрустка вафелька з начинкою "Шоколад”.Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,25 кг...
378.00/кг
472 грн/упак.
Бренди: Роса
Будь-який малюк із задоволенням буде їсти бісквітні кекси у формі іграшок-звірят. Свято смаку та симпатичний вигляд! Термін придатності до споживання: 10 днів. Вага: 1,5 кг...
316.00/кг
474 грн/упак.
Конвертик з фруктовим наповнювачем.Термін придатності до споживання: 20 діб.Вага: 1 кг...
278 грн/упак.
Конвертик з вишневим наповнювачем.Термін придатності до споживання: 20 діб.Вага: 1 кг...
278 грн/упак.
Конвертик з лимонним наповнювачем.Термін придатності до споживання: 20 діб.Вага: 1 кг...
283 грн/упак.
Конвертик з наповнювачем лісова ягода.Термін придатності до споживання: 20 діб.Вага: 1 кг...
278 грн/упак.
Конвертик з фруктовим наповнювачем.Термін придатності до споживання: 20 діб.Вага: 1 кг...
278 грн/упак.
Конвертик з фруктовим наповнювачем.Термін придатності до споживання: 20 діб.Вага: 1 кг...
278 грн/упак.
Бренди: Рошен
«2CRACK» з молочно-ванільною начинкою – ніжність молока і витонченість ванілі у кожному шматочку. Це печиво — як солодка пауза між справами, що дарує спокій, комфорт і м’яке задоволення.Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 190 г...
60 грн/упак.
Бренди: Рошен
«2CRACK з начинкою какао-горіх» – подвійне задоволення для справжніх поціновувачів горіхово-шоколадного смаку! Ніжне затяжне печиво з хрусткою текстурою поєднується з густою, насиченою начинкою, у якій відчувається глибина какао та вишуканість тертого фундука.Термін придатності до споживання: 12 міс..
63 грн/упак.
Бренди: Рошен
«2CRACK» з шоколадною начинкою — це оновлене печиво створене для тих, хто цінує насичений смак, хрумкість і приємну текстуру без компромісів.Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 190 г...
63 грн/упак.
Повітряні батончики з наповнювачем. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,5 кг...
162.00/кг
243 грн/упак.
Вафелька зі згущеним молоком. Термін придатності до споживання: 15 днів. Вага: 2,5 кг. ..
148.00/кг
370 грн/упак.
Бренди: Лакомка Галь
Вафелька зі згущеним молоком. Термін придатності до споживання: 15 днів. Вага: 2,5 кг. ..
204.00/кг
510 грн/упак.
Бренди: АВК
Повітряні батончики з вишневим наповнювачем. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,5 кг...
260.00/кг
650 грн/упак.
Бренди: АВК
Повітряні батончики з наповнювачем какао. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,5 кг...
260.00/кг
650 грн/упак.
Бренди: Балу
Повітряне хрустке безе з фруктовою начинкою зі смаком дюшесу.Термін придатності до споживання: 2 міс.Вага: 0,7 кг...
195 грн/упак.
Бренди: Балу
Повітряне хрустке безе з фруктовою начинкою зі смаком смородини.Термін придатності до споживання: 2 міс.Вага: 0,7 кг...
195 грн/упак.