Пряники
Печиво з начинкою згущене молоко.Термін придатності до споживання: 15 діб. Вага: 1,5 кг...
276.00/кг
414 грн/упак.
Бренди: Діодор
Круглий м'який пряник із двох частин, склеєних яблучним повидлом.Термін придатності до споживання: 30 днів. Вага: 2,5 кг...
240.00/кг
600 грн/упак.
Пряники виготовлені з борошна вищого пшеничного сорту з додаванням сухого знежиреного молока. Термін придатності до споживання: 1 міс. Вага: 4 кг...
153.00/кг
612 грн/упак.
Термін придатності до споживання: 1 міс.Вага: 4 кг. ..
140.00/кг
560 грн/упак.
Пряник із пряженим молоком. Термін придатності до споживання: 15 діб. Вага: 1,5 кг. ..
184.00/кг
276 грн/упак.
Пряник із пряженим молоком. Термін придатності до споживання: 1 міс. Вага: 3 кг. ..
174.00/кг
522 грн/упак.
Термін придатності до споживання: 1 міс.Вага: 2,5 кг. ..
158.00/кг
395 грн/упак.
Бренди: Кондитер Т Престиж
Медові пряники вагові «Фамільний» від кондитерської фабрики Т Престиж — це ароматні заварні ласощі, випечені за традиційною рецептурою з додаванням духмяних спецій та натурального меду. Всередині кожного виробу прихована ніжна начинка з витонченим молочним смаком. Поверхня пряника вкрита сніжно-біло..
220.00/кг
550 грн/упак.
Бренди: Delicia
Заварні пряники з яблучним повидлом, вкриті темною глазур'ю і декоровані білою глазур'ю. Термін придатності до споживання: 4 міс. Вага: 2,5 кг...
286.00/кг
715 грн/упак.
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)