Menu
Your Cart

Цукерки у коробках, шоколадні плитки

Бренди: Трюфф Роял
Маленькі шоколадні плитки. Термін придатності до споживання: 6 міс.Вага: 1,3 кг...
414.00/кг 538 грн/упак.
Бренди: Балу
Молочний шоколад, який так люблять діти.Термін придатності до споживання: 9 міс.Вага: 1,2 кг...
480.00/кг 576 грн/упак.
Бренди: Балу
Термін придатності до споживання: 9 міс.Вага: 100 г...
105.00/шт 120 грн/упак.
Бренди: Балу
Молочний шоколад з вершковою начинкою та додаванням крупинок натуральної кави. Термін придатності до споживання: 9 міс.Вага: 1,2 кг...
480.00/кг 576 грн/упак.
Бренди: Балу
Молочний шоколад з вершковою начинкою та додаванням крупинок натуральної кави. Термін придатності до споживання: 9 міс.Вага: 100 г...
105.00/шт 120 грн/упак.
Бренди: Балу
Ніжна цукерка з молочним шоколадом і солоною карамеллю — витончена класика з ідеальним балансом солодкого та легкої солоності, що підкреслює насичений шоколадний аромат.Термін придатності до споживання: 9 міс.Вага: 1,2 кг...
480.00/кг 576 грн/упак.
Бренди: Балу
Ніжна цукерка з молочним шоколадом і фісташкою — гармонійне поєднання м’якого шоколаду та делікатного горіхового смаку з приємним фісташковим акцентом.Термін придатності до споживання: 9 міс.Вага: 1,2 кг...
480.00/кг 576 грн/упак.
Бренди: Рошен
Асорті цукерок в молочному шоколаді з начинками: какао крем, вершкова помадка, вишневий трюфель, горіховий крем.Чотири види цукерок в молочному шоколаді з різними начинками: праліновими і помадними.Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 154 г...
189 грн/упак.
Бренди: Рошен
Асорті цукерок в чорному шоколаді з начинками: крем-брюле, темне праліне з насиченим шоколадним смаком, ніжне праліне з насиченим горіховим смаком, кавова помадка.Чотири види цукерок в чорному шоколаді з різними начинками: праліновими і помадними.Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 154 г...
189 грн/упак.
Бренди: Рошен
В одній коробці представлено 8 різних видів цукерок: • Білий трюфель: корпус з білого шоколаду, співвідношення шоколадного корпусу до білого ганашу 63% на 37%.·        • Винний трюфель: корпус, комбінований з молочного та чорного шоколаду, співвідношення шоколадного корпусу ..
367 грн/упак.
Бренди: Рошен
В одній коробці представлено 8 різних видів цукерок: • Білий трюфель: корпус з білого шоколаду, співвідношення шоколадного корпусу до білого ганашу 63% на 37%.·        • Винний трюфель: корпус, комбінований з молочного та чорного шоколаду, співвідношення шоколадного корпусу ..
525 грн/упак.
Бренди: Рошен
Асорті цукерок в чорному шоколаді з начинками:Чорний шоколад з кремом «Волоський горіх»Чорний шоколад з трюфелем «Манго»Чорний шоколад з кремом «Печене яблуко»Чорний шоколад з трюфелем «Яєчний лікер»Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 145 г...
186 грн/упак.
Бренди: Рошен
Цукерки в чорному шоколаді. Начинка — віскі-лікер.Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 150 г...
126 грн/упак.
Бренди: Рошен
Цукерки в чорному шоколаді. Начинка — бренді-лікер.Яскраве поєднання терпкості, солодкого смаку та міцності.Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 150 г...
126 грн/упак.
Бренди: Рошен
Цукерки в чорному шоколаді. Начинка — ромовий лікер.Яскраве поєднання терпкості, солодкого смаку та міцності.Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 150 г...
126 грн/упак.
Бренди: Рошен
Цукерки в чорному шоколадному корпусі з вишневим лікером і цілою вишнею.Цукерка зі смаком стиглої вишні та ароматним вишневим лікером в чорному шоколаді.Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 155 г...
144 грн/упак.
Бренди: Рошен
Класичне праліне з подрібненим фундуком та цілим лісовим горіхом в шоколадній глазурі з додаванням бренді.  Кожна цукерка загорнута в золоту фольгу.    Багато років є традиційним сувеніром, яким гості столиці пригощають своїх рідних і близьких.Термін придатності до споживання: 10 міс...
378 грн/упак.
Бренди: Рошен
Класичне праліне з подрібненим фундуком та цілим лісовим горіхом в шоколадній глазурі з додаванням бренді.  Кожна цукерка загорнута в золоту фольгу.    Багато років є традиційним сувеніром, яким гості столиці пригощають своїх рідних і близьких.Термін придатності до споживання: 10 міс...
542 грн/упак.
Бренди: Рошен
Цукерки в шоколадній глазурі з начинкою з додаванням згущеного молока і бренді.Цукерка конусоподібної форми, загорнута в щільну золоту фольгу. Декорована краплями білого шоколаду.Термін придатності до споживання: 9 міс.Вага: 200 г...
257 грн/упак.
Бренди: Балу
Гіркий шоколад з апельсиновою начинкою. Термін придатності до споживання: 9 міс. Вага: 1,2 кг...
480.00/кг 576 грн/упак.
Бренди: Балу
Гіркий шоколад з апельсиновою начинкою. Термін придатності до споживання: 9 міс. Вага: 100 г...
105.00/шт 120 грн/упак.
Бренди: Балу
Гіркий шоколад з білим ганашем. Термін придатності до споживання: 9 міс. Вага: 1,2 кг...
480.00/кг 576 грн/упак.
Бренди: Балу
Гіркий шоколад із додаванням подрібненого мигдалю.Термін придатності до споживання: 9 міс. Вага: 1,2 кг...
480.00/кг 576 грн/упак.
Бренди: Балу
Гіркий шоколад із додаванням подрібненого мигдалю.Термін придатності до споживання: 9 міс. Вага: 100 г...
120 грн/упак.
Бренди: Рошен
Ніжна, пухка кокосова начинка з хрусткої кокосової стружки та підсмаженими шматочками мигдаля. Найбільш молочний із усіх молочних шоколадів: 22% молока та 31% какао-продуктів: тільки какао-масло та какао терте, без какао-порошку.Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 280 г...
210 грн/упак.
Бренди: Рошен
Наймолочний із всіх молочних шоколадів: 31% какао-продуктів (тільки какао-масло та какао терте, без какао-порошку), 22% молока. Полуничний джем + молочний крем + хрустке печево = вибуховий смак полуничного чізкейку. Неймовірно ніжний і смачний!Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 275 г...
210 грн/упак.
Бренди: Рошен
В складі м'яка молочна карамель (з додаванням цільного молока), ароматний арахіс та ніжний крем на основі незбираного молока з додаванням арахісової пасти.Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 295 г...
210 грн/упак.
Бренди: Рошен
Хрусткі шоколадні вафельні шари з'єднані ніжними молочною та шоколадною начинками.Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 235 г...
210 грн/упак.
Бренди: Рошен
М’яка карамель з шоколадною ноткою (з додаванням какао-тертого). У кожному шматочку цілий фундук, а в кремі міститься фундучна паста і какао терте. Таке поєднання компонентів є прекрасним доповненням до цілого фундука.Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 295 г...
252 грн/упак.
Бренди: Рошен
Шоколад з неповторним смаком найпопулярнішого десерту в світі — Тірамісу. Кожний шматок шоколаду складає тріо — крем Тірамісу, ніжне печиво та йогуртовий крем.Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 270 г...
210 грн/упак.
Бренди: Рошен
Молочний шоколад та 25% горіхів: цілі ядра фундуку для максимально горіхового смаку!Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 90 г...
95 грн/упак.
Бренди: Трюфф Роял
Шоколадні медалі .Термін придатності до споживання: 10 міс. Вага: 1,5 кг...
510.00/кг 765 грн/упак.
Показано з 1 по 32 із 32 (всього 1 сторінок)
Онлайн курсы IT