Menu
Your Cart

Пряники, печиво, випічка

Пряники, печиво, випічка
Листкова трубочка з білковим кремом. Термін придатності до споживання: 7 днів. В упаковці: 15 шт. ..
26.00/шт 390 грн/упак.
Печиво з начинкою згущене молоко.Термін придатності до споживання: 15 діб. Вага: 1,5 кг...
276.00/кг 414 грн/упак.
Бренди: Конд Класс
Пісочне печиво у вигляді чоловічка, декороване глазур'ю. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 2,2 кг...
206.00/кг 453 грн/упак.
Бренди: ЗОВ
Затяжне печиво у формі звіряток. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2,5 кг...
160.00/кг 400 грн/упак.
Бренди: Балу
Здобний збивний бісквіт з ніжною шоколадно-кремовою начинкою зі смаком апельсина покритий білою кондитерською глазур’ю і задекорований. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
252.00/кг 504 грн/упак.
Бренди: Балу
Глазуроване молочною кондитерською глазур’ю здобне печиво з ніжною карамельною начинкою зі смаком іриски. Термін придатності до споживання: 60 діб. Вага: 2 кг...
252.00/кг 504 грн/упак.
Бренди: Балу
Бісквітне печиво з ніжною карамельною начинкою зі смаком кокоса. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
252.00/кг 504 грн/упак.
Бренди: Балу
Бісквітне печиво з ніжною карамельною начинкою зі смаком лимона. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
252.00/кг 504 грн/упак.
Бренди: Балу
Бісквітне печиво з ніжною карамельною начинкою зі смаком полуниці. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
252.00/кг 504 грн/упак.
Бренди: Балу
Здобний збивний «шоколадний» бісквіт з ніжною кремовою начинкою зі смаком тірамісу. Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
252.00/кг 504 грн/упак.
Бренди: Балу
Бісквітне печиво з ніжною карамельною начинкою зі смаком кави.Термін придатності до споживання: 3 міс.Вага: 2 кг...
252.00/кг 504 грн/упак.
Бренди: Нектар
Тістечко з круглого медового бісквіту із масляно-заварним кремом.Термін придатності до споживання: 8 діб.Вага: 1,5 кг...
280.00/кг 420 грн/упак.
Бренди: Сват
Термін придатності до споживання: 7 діб.Вага: 1,5 кг...
252.00/кг 378 грн/упак.
Бренди: Сват
Термін придатності до споживання: 7 діб.Вага: 1,5 кг...
252.00/кг 378 грн/упак.
Термін придатності до споживання: 8 діб.Вага: 0,780 кг. (12 шт.)..
25.00/шт 300 грн/упак.
Бренди: Добробут
Хрустка, ідеально рівна вафельна трубочка з начинкою банан, малина з йогуртом, rafaello, молочна карамель, шоколад, choko nuts, лимон, кокос.Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,68 кг...
378.00/кг 635 грн/упак.
Бренди: Golski
 Хрумкі вафельні трубочки з начинкою зі смаком капучіно. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 2,3 кг...
207.00/кг 476 грн/упак.
Бренди: Golski
Хрумкі вафельні трубочки зі смаком лісового горіха. Термін придатності: 12 міс. Вага: 2,3 кг. ..
207.00/кг 476 грн/упак.
Бренди: Golski
Хрумкі вафельні трубочки з начинкою зі смаком сгущеного молока.Термін придатності до споживання: 12 міс.Вага: 2,3 кг...
207.00/кг 476 грн/упак.
Вафельна трубочка зі смаком згущеного молока.Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,8 кг...
191.00/кг 344 грн/упак.
Вафельна трубочка зі смаком лісового горіха.Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,8 кг...
191.00/кг 344 грн/упак.
Вафельна трубочка зі смаком пряженого молока.Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,8 кг...
191.00/кг 344 грн/упак.
Вафельна трубочка зі смаком шоколаду.Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,8 кг...
191.00/кг 344 грн/упак.
Бренди: Добробут
Смачна, легка, неймовірно хрустка вафелька з начинкою "Шоколад”.Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,25 кг...
378.00/кг 472 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Хрусткі багатошарові вафлі з ніжною начинкою та приємним смаком пряженого молока. Мають легкий карамельно-вершковий аромат, крихку текстуру та збалансовану солодкість. Ідеально смакують до чаю, кави або молока як смачний десерт.Термін придатності до споживання: 4 міс. Вага: 4 кг. ..
191.00/кг 764 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Хрусткі п'ятишарові вафлі з шоколадною начинкою зі смаком какао.Термін придатності до споживання: 4 міс. Вага: 4 кг. ..
207.00/кг 828 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Хрусткі багатошарові вафлі з ніжною шоколадною начинкою та приємним ванільним ароматом. Мають легку крихку текстуру, насичений смак какао й збалансовану солодкість.Термін придатності до споживання: 4 міс. Вага: 4 кг. ..
207.00/кг 828 грн/упак.
Бренди: АВК
Цукерки Гулівер від АВК - елітне шоколадне праліне з цілим та подрібненим фундуком у корпусі з екстра чорного шоколаду.Вага: 1 кг...
460 грн/упак.
Бренди: АВК
Цукерки Гулівер від АВК - елітне шоколадне праліне з цілим та подрібненим фундуком у корпусі з екстра чорного шоколаду.Вага: 2 кг...
440.00/кг 880 грн/упак.
Вафлі "Гулівер" оригінал АВК 1кг
Гарячий Немає на складі
Бренди: АВК
Цукерки Гулівер від АВК - елітне шоколадне праліне з цілим та подрібненим фундуком у корпусі з екстра чорного шоколаду.Вага: 1 кг...
695 грн/упак.
Вафлі "Гулівер" оригінал АВК 2кг
Немає на складі
Бренди: АВК
Цукерки Гулівер від АВК - елітне шоколадне праліне з цілим та подрібненим фундуком у корпусі з екстра чорного шоколаду.Вага: 2 кг...
675.00кг 1350 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Ніжні хрусткі вафлі з кремовою молочно-вершковою начинкою та смаком класичного пломбіру. Мають легкий ванільний аромат, крихку текстуру та м’яку, збалансовану солодкість.Термін придатності до споживання: 4 міс. Вага: 3 кг. ..
214.00/кг 642 грн/упак.
Бренди: Трюфф Роял
Ніжні та хрумкі вафлі, випечені за класичною технологією з натуральних продуктів. Термін придатності до споживання: 20 днів. Вага: 1,3 кг...
294.00/кг 382 грн/упак.
Бренди: Балу
Домашні вафлі з ніжною карамельно-молочною начинкою зі смаком пряженого молока. Термін придатності до споживання: 2 міс. Вага: 2,5 кг...
244.00/кг 610 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Тонкі хрусткі вафельні вироби з ніжним ванільно-какаовим ароматом. Легка розсипчаста текстура та делікатна солодкість створюють класичний, добре збалансований смак із м’якими шоколадними нотами. Ідеально підходять до чаю або кави як простий і приємний десерт на кожен день.Термін придатності до спожи..
214.00/кг 749 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Тонкі хрусткі вафельні вироби з ніжним кремово-ванільним ароматом, що нагадує класичне морозиво пломбір. Мають делікатну солодкість і м’який вершковий смак із легкими ванільними нотами. Ідеально підходять до чаю чи кави як простий і приємний десерт на кожен день.Термін придатності до споживання: 4 м..
214.00/кг 749 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Тонкі хрусткі вафельні вироби з насиченим шоколадно-ванільним ароматом. Легка повітряна текстура поєднується з делікатною солодкістю та теплими какао-нотами, створюючи гармонійний класичний смак. Ідеально підходять до чаю чи кави як простий і смачний десерт на кожен день.Термін придатності до спожив..
214.00/кг 749 грн/упак.
Бренди: Балу
Шоколадні вафлі з начинкою маршмеллоу та молочною карамеллю. Термін придатності до споживання: 2 міс. Вага: 0,7 кг...
190 грн/упак.
Показано з 1 по 40 із 380 (всього 10 сторінок)

Печиво, пряники та сушка на складі кондитерських виробів

Дніпропетровська компанія «Солодкий возик» – найбільший постачальник солодощів від провідних кондитерських цехів та фабрик. На оптовій базі кондитерських виробів представлений величезний асортимент продукції.

У тому числі:

  • пісочне, листкове, здобне печиво з начинкою та без;
  • різні види сушок та сухариків;
  • лінійку пряників з різними смаками та начинкою.

Замовити ці ласощі за оптовою ціною може кожен бажаючий. «Солодкий возик» реалізує кондитерські вироби з оптового складу та доставляє їх доставку по Дніпру та Україні.

«Солодкий возик» та оптові бази кондитерських виробів

Солодощі від українських кондитерів дуже різноманітні. Десятки сортів печива, шоколадні та м'ятні пряники, сушіння готують з дотриманням технології та рецептури. Придбати все це за оптовою ціною можна на розташованій у Дніпрі оптовій базі кондитерських виробів фірми «Солодкий возик». Компанія є ексклюзивним постачальником багатьох вітчизняних цехів та фабрик та пропонує найвигідніші умови оптової закупівлі печива, сушок та інших кондитерських виробів.

Де купити сушки та печиво оптом з доставкою?

Найчастіше пошуки надійного постачальника солодощів у Дніпрі, закінчуються поїздкою на оптову базу кондитерських виробів компанії «Солодкий возик». Співпраця з нами дуже вигідна для власників ресторанів, магазинів та супермаркетів. Компанія пропонує своїм замовникам:

  • великий вибір солодощів (причому асортимент постійно поповнюється новими сортами печива, пряниками з начинкою та сушінням);
  • завжди свіжа продукція від популярних торгових марок;
  • ціни від виробників та додаткові знижки.

Крім того, замовити партію пряників чи печива на нашому оптовому складі кондитерських виробів можуть підприємці та власники магазинів з будь-якого регіону країни, а також усі охочі. Ми гарантуємо своєчасну доставку та дотримання всіх умов зберігання печива під час транспортування.

Купити печиво, пряники та випічку за оптовими та роздрібними цінами з доставкою в офіси, установи, підприємства та організації Дніпра. Оплата готівкою так і за безготівковим розрахунком. З нами співпрацюють фітнесклуби, IT компанії, страхові компанії, благодійні фонди, клуби, турбази, ресторани, кафе, банки, бази відпочинку, готелі, заводи та фабрики по всій Україні.

Онлайн курсы IT