Menu
Your Cart

Вафельні

Бренди: ХЗПТ
Апетитні глазуровані цукерки з хрусткими вафельними шарами та ніжним смаком пряженого молока. Поєднання легкої вафельної текстури, м’якої солодкості та вершково-ванільного аромату створює приємний і впізнаваний десертний смак. Вони чудово підходять для щоденного частування та дарують справжнє задово..
216.00/кг 432 грн/упак.
Ніжні та хрусткі вафельні цукерки з молочною начинкою у справжньому молочному шоколаді.Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1 кг...
605 грн/упак.
Бренди: Ріконд
Вафельні цукерки глазуровані зі смаком ананасу.Термін придатності: 4 міс. Вага: 1 кг...
508 грн/упак.
Бренди: Ріконд
Вафельні цукерки глазуровані.Термін придатності: 4 міс. Вага: 1 кг...
538 грн/упак.
Бренди: Ріконд
Вафельні цукерки глазуровані.Термін придатності: 4 міс. Вага: 1 кг...
538 грн/упак.
Бренди: Конті
Хрусткі шоколадні вафлі зі смаком какао. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага 4 кг...
336.00/кг 1344 грн/упак.
Бренди: Жако
Вафельні цукерки, вкриті кондитерською глазур'ю власного виробництва. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 2,5 кг...
248.00/кг 620 грн/упак.
Бренди: Рошен
Світлі вафельні листи, поєднані молочно-вершковою начинкою та покриті глазур’ю.     Цукерка подобається, як дітям, так і дорослим. Завдяки вафлі — легкі на вагу.Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 1 кг...
288 грн/упак.
Бренди: Ріконд
Вафельні цукерки глазуровані.Термін придатності: 4 міс. Вага: 1 кг...
538 грн/упак.
Укрупнені вафельні цукерки квадратної форми зі смаком згущеного молока, присипані арахісом і покриті кондитерською глазур'ю.Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 2,2 кг...
274.00/кг 603 грн/упак.
Вафельні цукерки зі смаком молока у темній кондитерській глазурі. Термін придатності до споживання: 9 міс. Вага: 2,2 кг...
189.00/кг 416 грн/упак.
Цукерки Вафельні цукерки зі смаком молока у темній кондитерській глазурі. Термін придатності до споживання: 9 міс. Вага: 2,2 кг...
185.00/кг 407 грн/упак.
Бренди: Рошен
Світлі вафлі з начинкою з пасти фундука і какао-порошку.Смак фундуку непередбачуваний і багатогранний. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 216 г...
79 грн/упак.
Бренди: Рошен
Світлі вафлі з начинкою з пасти фундука і какао-порошку.Смак фундуку непередбачуваний і багатогранний. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 75 г...
27 грн/упак.
Бренди: Рошен
Темні вафлі з молочною начинкою. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 216 г...
79 грн/упак.
Бренди: Рошен
Світлі вафлі з кокосовою стружкою та мигдальною пастою. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 216 г...
79 грн/упак.
Бренди: Рошен
Вафлі з лимонно-кремовою начинкою, яка містить молоко та лимонний сік.9 шарів вафлі — поживні, але легкі та хрусткі.Мають ідеальну пропорцію: 75% смачної кремової начинки та 25% хрустких вафель. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 216 г...
79 грн/упак.
Бренди: Рошен
Вафлі з лимонно-кремовою начинкою, яка містить молоко та лимонний сік.9 шарів вафлі — поживні, але легкі та хрусткі.Мають ідеальну пропорцію: 75% смачної кремової начинки та 25% хрустких вафель. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 75 г...
27 грн/упак.
Бренди: Рошен
Світлі вафлі з молочною начинкою.     Начинка містить молочні продукти та дрібку солі, що на контрасті надає вафлям ніжний оригінальний смак. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 216 г...
79 грн/упак.
Бренди: Рошен
Світлі вафлі з молочною начинкою.Начинка містить молочні продукти та дрібку солі, що на контрасті надає вафлям ніжний оригінальний смак Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 75 г...
27 грн/упак.
Бренди: Рошен
Темні вафлі з шоколадною начинкою.Темні вафельні листи чергуються з насиченою начинкою, яка містить какао-порошок. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 216 г...
79 грн/упак.
Бренди: Рошен
Темні вафлі з шоколадною начинкою.Темні вафельні листи чергуються з насиченою начинкою, яка містить какао-порошок. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 75 г...
27 грн/упак.
Бренди: Балу
Вафельний батончик покритий карамеллю з додаванням горіха до шоколаду. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 2 кг...
260.00/кг 520 грн/упак.
Бренди: АВК
Цукерки Гулівер від АВК - елітне шоколадне праліне з цілим та подрібненим фундуком у корпусі з екстра чорного шоколаду.Вага: 1 кг...
460 грн/упак.
Бренди: АВК
Цукерки Гулівер від АВК - елітне шоколадне праліне з цілим та подрібненим фундуком у корпусі з екстра чорного шоколаду.Вага: 2 кг...
440.00/кг 880 грн/упак.
Вафлі "Гулівер" оригінал АВК 1кг
Гарячий Немає на складі
Бренди: АВК
Цукерки Гулівер від АВК - елітне шоколадне праліне з цілим та подрібненим фундуком у корпусі з екстра чорного шоколаду.Вага: 1 кг...
695 грн/упак.
Вафлі "Гулівер" оригінал АВК 2кг
Немає на складі
Бренди: АВК
Цукерки Гулівер від АВК - елітне шоколадне праліне з цілим та подрібненим фундуком у корпусі з екстра чорного шоколаду.Вага: 2 кг...
675.00кг 1350 грн/упак.
Бренди: Балу
Хрустка вафельна оболонка у вигляді жолудя з ніжною молочною начинкою з тонким ароматом ванілі. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,5 кг...
306.00/кг 459 грн/упак.
Бренди: Балу
Хрустка вафельна оболонка у вигляді жолудя з халвою. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,5 кг...
306.00/кг 459 грн/упак.
Бренди: Балу
Ніжна двошарова вафелька складається з двох кремових начинок - шоколадної та молочної з додаванням арахісу. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 1,5 кг...
216.00/кг 324 грн/упак.
Бренди: Конд Класс
Ніжні вафлі із молочною начинкою. Термін придатності до споживання: 6 міс. Вага: 3 кг...
227.00/кг 681 грн/упак.
Бренди: Балу
Термін придатності до споживання: 6 міс.Вага: 2 кг...
256.00/кг 512 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Вишукані глазуровані солодощі з яскравим східним характером. Поєднання ніжної фісташкової ноти, делікатної ванільної солодкості та м’якої шоколадної основи створює насичений, багатошаровий смак із легкими горіховими відтінками. Завдяки контрасту кольору та смаку ці цукерки виглядають святково й дару..
216.00/кг 432 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Хрусткі вафельні цукерки з яскравим полуничним ароматом і ніжною кондитерською глазур’ю. Солодко-фруктовий смак із легкою кислинкою та ванільними нотами створює приємний, насичений десерт, який чудово підходить до чаю та щоденних солодких перерв.Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
216.00/кг 432 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Ніжні солодощі з шоколадно-ванільним смаком. Поєднання какао, молочної сироватки та ароматної глазурі створює насичений смак і м’яку текстуру. Ідеальні до чаю та для щоденного солодкого задоволення. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 1,8 кг...
235.00/кг 423 грн/упак.
Бренди: Рошен
Світлі хрусткі вафлі та шоколадно-кремова начинка, покриті глазур'ю. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 1 кг. ..
315 грн/упак.
Бренди: Рошен
Темні хрусткі вафлі та молочна начинка, покриті глазур'ю. Термін придатності до споживання: 12 міс. Вага: 1 кг...
315 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Ніжні вафельні цукерки в кондитерській глазурі з насиченим шоколадним смаком і легкою ванільною ноткою. Хрустка текстура та збалансована солодкість роблять їх ідеальними до чаю або кави для щоденного задоволення.Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
216.00/кг 432 грн/упак.
Бренди: Балу
Батончик з ніжним шоколадним кремом з хрумкою вафелькою в шоколаді. Термін придатності до споживання: 6 міс.Вага: 2 кг...
260.00/кг 520 грн/упак.
Бренди: ХЗПТ
Хрусткі вафельні цукерки з ніжною начинкою та виразним горіховим ароматом. Поєднання какао, кондитерської глазурі та нот лісового горіха створює насичений смак, який чудово доповнює чай, каву або солодку перерву протягом дня.Термін придатності до споживання: 3 міс. Вага: 2 кг...
216.00/кг 432 грн/упак.
Показано з 1 по 40 із 62 (всього 2 сторінок)
Онлайн курсы IT